Angry Birds Seasons

Angry Birds Seasons 4.0.2

W każde święta nowa porcja Angry Birds

Zalety

  • Wiele nowych poziomów dla spragnionych fanów
  • Wciągająca rozgrywka

Wady

  • Oprócz dekoracji to nic nowego

Doskonały
9

Angry Birds Seasons na Android to specjalna wersja gry z kultowej już serii Angry Birds. Na każde kolejne święta dostaniemy nowe poziomy gry do zabawy. Kto uważa to za wspaniałą wiadomość ręka do góry!

Angry Birds Seasons na Android przenoszą przygody wściekłych ptaków w klimat świąteczny. Angry Birds toczą swą wojenną kampanię w Halloween, Boże Narodzenie, Walentynki i Dzień Św. Patryka. W przyszłości autorzy gry dodadzą kolejne poziomy z okazji kolejnych świąt.

Angry Birds Seasons wyłączywszy świąteczne dekoracje to wciąż ta sama niesamowicie grywalna gra, w której naszym celem jest zniszczenie podstępnych świń przy użyciu wystrzeliwanych z procy ptaków. Jeśli ten absurdalny pomysł nadal Was bawi i macie telefon z Androidem, nic nie stoi na przeszkodzie aby pobrać grę. W końcu Angry Birds Seasons na Android jest zupełnie za darmo.

Ostatnia aktualizacja do gry Angry Birds Seasons zawiera 25 nowych zimowych poziomów dodanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia w 2013 roku.

Zmiany

  • Ostatnia aktualizacja do gry Angry Birds Seasons zawiera 25 nowych zimowych poziomów dodanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia w 2013 roku.
Angry Birds Seasons

Download

Angry Birds Seasons 4.0.2

Opinie użytkowników o Angry Birds Seasons

Sponsorowany×